Kurucularımız Durmuş TOPAL ve Nazikar Topal yaklaşık 7 yıldan bu yana yapmakta oldukları öğrenci, yolcu ve personel taşımacılığı işini 2020 yılında araçlarını üst modellere çıkararak Gözlem Turizm’i kurmuşlardır. Misyonumuzdan şaşmadan Turizm ve Karayolu taşımacılığında kalite ve güvelikten ödün vermeksizin faaliyetlerine başlamıştır.

Eğitimli ve Sorumluluk sahibi çalışanlarımız müşteri memnuniyetini hedef bilerek çalışmalarına devam etmektedir. Öğrencilerimizin ve yolcularımızın huzurla ve keyifle seyahat etmesini sağlamaktayız.

Gözlem Turizm yolcularının her türlü ihtiyaçlarını yerine getirebilecek yeterliliğe sahiptir. ‘’Bizimle Gözlemleyin’’ sloganı ile yola çıkan firmamız yolcularımız ile ilgi ve alakasını ön planda tutmaktadır. Yolcularımızın izlenimlerine bizlerde katılmakta ve yorumlamaktayız.

Gözlem Turizm her gün kendini geliştirmekte yeni ufuklara seyahat etmekte ve yolcularıyla birlikte ‘’gözlem ’’ lemektedir.

Araçlarımızın konforu ile çağın gereksinimlerini günden güne değişen turizm taşımacılık standartlarını takip etmekte ve buna uygun olarak kendini güncellemektedir.

Ayrıca araçlarımız da GPS takip sistemi ile öğrenci velilerimiz ve sizlerde takip edebilirsiniz.Haydi, o zaman Gelin seyahati ve turizmi bizimle ‘’Gözlemleyin’’

Hizmetlerimiz Hakkında:Öğrenci ve personel taşımacılığının yanı sıra özel işler (düğün, nişan, davet ve Havaalanı transferi gibi) büyük rağbet görmektedir. Firmamız bu konuda da oldukça fazla tecrübeye sahiptir. Misyonumuzun dışına çıkmaksızın taşımacılığına devam etmektedir. Varış noktasına hiç gecikme yaşamaksızın ulaşmakta. Aynı zamanda uygun fiyatlarımız ile sizlere destek oluyoruz.  Araçlarımızın bakımı periyodik olarak özenle yapıldığından hiçbir problem yaşamadan huzurlu ve konforlu bir şekilde yolcularımızı taşımaktayız.

Yolcularımız Havaalanı, düğün, nişan ve davetlere tam zamanlı olarak seyahat etmektedir. Araçlarımızın tamamı yeni ve moderndir yolculuk esnasında herhangi bir sorun yaşamadan yolcularımızı konforlu bir şekilde varış noktasına ulaştırmaktayız. Karayolu taşımacılık kanunlarının tamamına uygun şekilde ‘’UETDS tarifesiz yolcu taşımacılığı sistemine’’ girilerek sistematik taşımacılık yapmaktayız.

Kısacası konforlu, dakik, huzurlu taşımacılığın adresi Gözlem Turizm tecrübesiyle sizlere bir telefon kadar yakın.