Personel Taşımacılığında Gözlem Turizm Farkı

İŞ HAYATINDA ZAMANIN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞU BİLİYOR , BİZİ TERCİH EDEN KURUMSAL MÜŞTERİLERİMİZİ MAĞDUR ETMİYORUZ.

Müşterimizle Çalışmaya başladığımız andan itibaren , onların işgücünü ve işdüzenini verimli şekilde sürdürebilmek için, tam zamanlı taşımacılık ilkemizle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İş dünyası için en önemli şey zamanını verimli kullanmaktır,  işte bu yüzden sizin zamanınız bizim sorumluluğumuzdur.

GELİŞMİŞ KURUMSAL PLANLAMA VE PROFESYONEL İŞ TAKİBİ İLE MÜŞTERİLERİMİZE KOLAYLIK SAĞLIYORUZ.

Disiplin ile yürütülmeyen her faaliyet bir yerde mutlaka sekteye uğrar , bu yüzden firma olarak Lojistik , finans ve yönetim alanlarında kullandığımız kurumsal planlama uygulamaları ile işlerimizin takibini daha rahat yapabiliyoruz , Herhangi bir olası problem durumunda müşterilerimize daha kolay yardımcı olabiliyoruz. 

TÜM ARAÇLARIMIZ KOLTUK FERDİ KAZA SİGORTASI İLE KORUNMAKTADIR

Araçlarımızın hepsi karayolu yolcu taşımacılık koltuk ferdi kaza sigortası ile korunmakla beraber , Tüm evraklarımız eksiksizdir . Bireylerin sabah huzurlu , konforlu ve güler yüzlü başlaması ve aynı şekilde işinin bitiminde evine dönebilmesi büyük bir sorumluluktur.

 

YENİ VE KONFORLU ARAÇLAR

Araçlarımız yeni model olup Karayolu yolcu taşımacılığında AB standartlarındadır , hepsinin tüm bakımları servisler tarafından günü gününe yapılmaktadır . Araçlarımızın tümünde firmamız tarafından kontrol edilen GPS cihazları bulunmaktadır. Böylece olumsuz bir durumda firmamız tarafından hızlıca destek sağlanmaktadır.

Hangi bölgede faaliyet gösteriyoruz ?

 Genel olarak Zonguldak  ve ilçelerinde faaliyet göstermekteyiz. Personel taşımacılığı anlamında bölgenin büyük istihdam sağlayıcılarına ihtiyaçları doğrultusunda personel taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. 

Faaliyetlerimiz sadece merkezimiz olan Zonguldak / Devrek ile kalmayıp il dışı Personel Servisi faaliyetlerimizde bulunmaktadır. Tüm batı Karadeniz ve Zonguldak’a komşu illerimizde faaliyetlerimiz bulunmaktadır. dilerseniz aşağıdan referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ

Kurumsal İletişim

0372 556 2161

Adres: Yeni mahalle Atatürk caddesi No :28 Devrek / Zonguldak

Email: turizmgozlem@gmail.com